اضافه کردن دست تو دست به صفحه اصلی

برای اضافه کردن وب اپ به صفحه اصلی، دکمه “افزودن به صفحه اصلی” را انتخاب کنید، تا وب اپ به صفحه اصلی شما اضافه شود.

بیسکویت نارگیلی فرجامی
بدون فروشنده

هیچ غرفه داری این محصول / خدمت را ارائه نمیدهد

شما بفروشید
شما بفروشید
بدون فروشنده

هیچ غرفه داری این محصول / خدمت را ارائه نمیدهد

توضیحات

بیسکویت  نارگیلی یکی از خوش‌‌طعم ترین و محبوب ترین شیرینی‌های سنتی ایرانی است که با نام نان نارگیلی نیز شناخته می شود. طعم و بوی خوب این شیرینی هر ایرانی را به یاد خاطرات کودکی و عید ‌دیدنی های آغاز سال می‌اندازد و خاطرات گذشته را زنده می‌کند.

شیرینی نارگیلی ترکیبی از پودر نارگیل و سایر مواردی است که در شیرینی پزی استفاده می شود. پودر نارگیل که بیشترین استفاده را در شیرینی نارگیلی دارد بسیار پرخاصیت است. چرا که نارگیل غنی از کالری، ویتامین و مواد معدنی است.

از آنجایی که پودر نارگیل غنی از اسیدهای چرب زنجیره کوتاه است، به دستگاه گوارش در هضم دیگر غذاها کمک می کند.  فیبر نارگیل مانند فییر سبوس گندم و سبوس جو مفید است و بخش بسیار مهمی از فیبر بدن را تامین می کند. شیرینی نارگیلی ناتلی به نسبت مناسبی از فیبر نارگیل در ترکیبات خود استفاده کرده است.

حتی آهن موجود در شیرینی نارگیلی دستگاه ایمنی بدن را مقاوم می کند و تاثیرات ضد ویروسی شگفت انگیز دارد.

گوشه ای از خواص نارگیل 

در مورد خواص نارگیل همین بس که هر 100 گرم از گوشت این میوه تقریبا 8 درصد از نیاز روزانه بدن ما به منیزیم را تامین می کند. می دانیم که منیزیم نقش بسیار موثری در بهبود عملکرد بدن ما دارد. منیزیم حتی در عملکرد قلب، کنترل فشار خون و سوخت و ساز چربی ها نیز موثر است.

زمانی که ویتامین b5 نارگیل جذب بدن می شود روی سیستم عصبی و غدد فوق کلیوی تاثیر می گذارد و آدرنالین و انسولین مورد نیاز بدن را کنترل می کند. علاوه بر انواع ویتامین ها این میوه از منابع پتاسیم محسوب می شود. پتاسیم موجود در نارگیل باعث فعال شدن سلول های عصبی و عضلانی می شود.

شیرینی نارگیلی بمب انرژی برای ورزشکاران

چربی نارگیل از دسته چربی های اشباع شده است که کلسترول خون را تنظیم می کند و بدن شما را سرشار از انرژی می کند. شیرینی نارگیلی برخلاف بسیاری از شیرینی های دیگر کالری فعالیت های روزمره را برای بدن تامین می کند.

کسانی که اهل ورزش هستند می توانند به جای نوشیدنی های انرژی زا به شیرینی نارگیلی اعتماد کنند. مواد مغذی پودر نارگیل و مایع داخل شیرینی به تامین ویتامین و آب بدن کمک زیادی می کند.

 

بیسکویت نارگیلی

مشخصات

شکل بیسکوییت:
نوع بسته بندی:
طعم بیسکوییت :

دیدگاه کاربران

شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید.

شماهم می‌توانید درمورد این کالا نظر بدهید.

اگر این محصول را قبلا از دست تو دست خریداری کرده‌اید، دیدگاه شما بعنوان خریدار ثبت می‌شود. همچنین در صورت تمایل میتوانید دیدگاه خود را بصورت ناشناس ثبت کنید.