جست و جو در
ماباتو
/ یزد / يزد
عضویت از 2 سال پیش
/ یزد / يزد

ماباتو

محصولات غذایی ماباتو

صنایع غذایی ماباتو از سال ۱۴۰۱ در زمینه تولید انواع محصولات غذایی مورد نیاز خانوارها با طعم و کیفیتی بی‌نظیر، فعالیت خود را آغاز نموده است. ماباتو تاکنون محصولات متنوعی از جمله حبوبات، قند و شکر، نبات و فراورده‌های کنجدی مانند ارده و حلوا ارده و ... تولید کرده و در بازار عرضه نموده است. کلیه محصولات تولید شده توسط برند ماباتو با رعایت استانداردهای بالا و ارزش غذایی مناسب به مشتریان ارائه می‌شود، و شرکت ماباتو به عنوان یکی از پیشگامان در صنعت غذایی، به ارائه محصولات با کیفیت و خدمات عالی متعهد است.

فروش ویژه محولات
فروش محصولات ویژه
مشاهده همه
اهداف مجموعه ماباتو
از جمله اهداف مجموعه ماباتو می‌توان به تامین کننده کلیه محصولات غذایی در سراسر کشور بودن اشاره کرد تا نیاز خانوارهای ایرانی را برای تامین محصولات غذایی با کیفیت برطرف نماید. همچنین، این مجموعه برنامه دارد با حجم تولیدات وسیع، در زمینه صادرات نیز فعالیت خود را آغاز نماید. ماباتو در تلاش است تا در تمام مراحل تولید و عرضه محصولات از فناوری های جدید و طراحی ها و بسته بندی هایی بروز و خاص استفاده نماید.
ترشیجات خوش طعم ماباتو
نماینده فروش محصولات ماباتو
شما می توانید به عنوان نماینده فروش محصولات ماباتو فعالیت خود را آغاز نمایید. از این طریق همزمان با درآمدزایی از طریق ارتباط مستقیم با مشتریان، نیاز‌های آن‌ها را با بهترین محصولات برطرف نموده و با به دست آوردن رضایتشان، آن‌ها را تبدیل به مشتری وفادار نمایید.
اضافه کردن دست تو دست به صفحه اصلی

برای اضافه کردن وب اپ به صفحه اصلی، دکمه “افزودن به صفحه اصلی” را انتخاب کنید، تا وب اپ به صفحه اصلی شما اضافه شود.