نایلون حبابدار سه لایه

گارانتی : ضمانت اصالت کالا

زمان ارسال

بیشتر از 10 خرید: 2 روز
ناموجود

این کالا یا خدمت فعلا ارائه نمیشود میتوانید با غرفه دار ارتباط برقرار کنید

تماس با غرفه دار

توضیحات

از محصولات تولیدی این شرکت، نایلون حبابدار سه لایه می باشد که در قطرها و گراماژ های مختلف، براساس جدول ذیل قابل تولید می باشد.برای ضخیم تر شدن ، سنگین تر شدن و به تبع آن افزایش قابلیت ضربه پذیری و استحکام می توان یک لایه پلی اتیلن دیگر به نایلون حبابدار دو لایه افزود که اصطلاحا حبابدار سه لایه نامیده می شود. این محصول به جهت استفاده از پلی اتیلن درجه یک صنایع پتروشیمی داخلی، دارای شفافیت بوده و در صنایع بسته بندی محصولات صنعتی قابل استفاده است.از جمله موارد استفاده از این محصول می توان به لوازم خانگی، تجهیزات الکترونیکی، چینی آلات بهداشتی، ظروف شکستنی و… اشاره کرد.

مشخصات قطر حباب ها و گراماژ وزنی آنها عبارت است از :

 

گراماژ ( gr/m2 ) قطر حباب (میلیمتر)
100 الی 130 10
120 الی 160 15
160 الی 220 18

 

 

 نایلون حبابدار سه لایه با قطر حباب ۱۰ میلیمتر، که بیشترین مصرف را دارد، در بسته بندی محصولاتی نظیر: ماشین لباسشویی – اجاق گاز – ظروف شکستنی آشپزخانه – مبلمان اداری – اثاثیه منزل و … مورد استفاده قرار می گیرد.

 نایلون حبابدار سه لایه با قطر حباب ۱۵ میلیمتر، در صنایعی که محصولشان دارای وزن بیشتر است و قابلیت ضربه پذیری بالاتری دارند مانند: محصولات ساخته شده از MDF – یخچال های خانگی – پنل های فولادی و آلومینیومی و … استقاده می شود.

 نایلون حبابدار سه لایه با قطر حباب ۱۸ میلیمتر، در بسته بندی محصولاتی که لازم است قابلیت ضربه پذیری بالاتری را به لحاظ وزن زیاد داشته باشند، مثل: چینی آلات بهداشتی، یخچال های صنعتی، کمپرسور های صنعتی، انواع پمپ و الکنروموتور، قطعات بدنه خودرو و… به کار برده می شود.


حداکثر عرض رول نایلون حبابدار سه لایه که در این شرکت تولید می گردد ۱۵۰ سانتیمتر می باشد. چنانچه مشتری عرض خاصی را بین حداقل ۲۰ و حداکثر ۱۵۰ سانتیمتر نیاز داشته باشد، سفارش مورد نظر قابل تامین است.

مشخصات

جنس :

دیدگاه کاربران

شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید.

شماهم می‌توانید درمورد این کالا نظر بدهید.

اگر این محصول را قبلا از دست تو دست خریداری کرده‌اید، دیدگاه شما بعنوان خریدار ثبت می‌شود. همچنین در صورت تمایل میتوانید دیدگاه خود را بصورت ناشناس ثبت کنید.

ورود / ثبت نام پراکندگی جغرافیایی سبد خرید سازمان ها تیکت نزدیک ترین ها قوانین